Bituminė stogo danga
Lanksčiosios čerpės išsiskiria itin patraukliomis savybėmis – kokybe, kaina ir ilgaamžiškumu. Ši stogo danga yra vadinama naujos kartos produktu – ją gaminant suderintos naujausios technologijos ir ekologiškumas.
Jos gaminamos iš naujos kartos, ypatingai kokybiško modifikuoto bitumo, o pagrindui naudojamas neaustinis stiklūnas. Jų dėka stogo danga tampa itin lanksti, tampri ir atspari temperatūros svyravimams. Kokybiškas bitumas gaminamas tik iš geriausių naftos rūšių.
Pabarstui naudojamos tik natūralaus akmens – bazalto – granulės. Tai užtikrina spalvos ilgaamžiškumą ir atsparumą dėvėjimuisi.
Lanksčiosios čerpės – universalios, todėl jas galima naudoti tiek naujų stogų dengimui, tiek ir senų renovavimui. Lengvai dengiami sudėtingi įvairių formų – gyvenamosios, pagalbinės ar pramoninės paskirties – namų stogus, kurių nuolydis ne mažesnis nei 11º. Šios dangos privalumai: nesudėtingas klojimo būdas, atsparumas temperatūros pokyčiams, hermetiškumas, nelaidumas garsui.
Ji atspari ir didžiuliam karščiui, ir šalčiui, todėl visus metus nepraranda savo lankstumo bei atsparumo aplinkos poveikiui. Ypatingos hidroizoliacinės savybės, atsparumas UV spinduliams.

Bitumine danga

Bitumine danga 2

Lanksčios bituminės ruloninės dangos privalumai:
Puikios izoliacinės savybės ši danga nepraleidžia triukšmo, karščio, šalčio bei vandens.
Ilgaamžiškumas – praėjus daugybei dešimtmečių ši danga nepraranda savo izoliacinių, lankstumo, spalvinių bei kitų techninių savybių.
Atsparumas – net ekstremali temperatūra nepakeičia šios dangos savybių. Ji išlieka lanksti, tampri, atspari triukšmui, vandeniui bei temperatūrai esant nuo -25 iki +115 Cº. Jai nebaisi stambi kruša, vėjo gūsiai ar intensyvus saulės bei lietaus poveikis.
Patogumas – ji lanksti ir patogi montuojant – su ja lengva dirbti net ir neprofesionalui. Jai nereikia jokios papildomos priežiūros net ir po daugybės naudojimo metų.
Ekologiškumas – gamybos eigoje naudojami tik ekologiški pabarstai, kurie neteršia aplinkos nei gamybos procese, nei eksploatacijos metu. Be to, šie pabarstai sukuria išskirtinę spalvinę gamą, kuri ne tik traukia akį prekybos vietoje, bet ir išlieka visiškai nepakitusi ir po daugybės metų naudojimo.