Kokybiškos medžiagos, profesionalūs įrankiai, kompetencija ir patirtis, atsakingumas – visa tai leidžia mums suteikti kokybiškas medinių konstrukcijų montavimo paslaugas. “Statyk Moderniai” vykdoma medinių konstrukcijų statyba skirstoma į 4 kategorijas:

MODERNI MEDIENA
KLIJUOTOS MEDIENOS SIJOS
STATYBINĖ MEDIENA
MEDŽIO/METALO SIJOS

Statyk moderniai 1

MODERNI MEDIENA. Naudojama klijuotos medienos technologija CLT (angl. Cross Laminated Timber) leidžia ne tik padidinti medinių konstrukcijų kokybę ir tvarumą, bet ir gerokai paspartinti statybos eigą.  CLT yra klijuotosios masyviosios medienos konstrukcija, kurioje keli (trys ir daugiau) sluoksniai suklijuoti tarpusavyje skirtingomis kryptimis, siekiant kompensuoti galimas deformacijas ir paversti medį homogenizuota, t. y. visomis kryptimis vienodai atsparia, konstrukcine medžiaga.

 

 

Copyright © Marcus Willink 2005-2007MEDŽIO/METALO SIJA. Tai unikalus produktas, kuris prieš 30 metų buvo sukurtas Prancūzijoje, o šiandien plačiai naudojamas statybose ar rekonstrukcijose visame pasaulyje. Metalinis tiltelis apsaugotas aukščiausio lygio antikorozine danga, todėl tinka net ir agresyvioms aplinkoms. Jos yra patikimos, išbandytos laiko ir ypač tvirtos. Šio tipo sija už metalą lengvesnė net 60%. Montavimo metu nereikalingi sudėtingi kėlimo mechanizmai. Ji pasižymi geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Sijos greitai pagaminamos ir greitai bei patogiai montuojamos. Metalinio tiltelio viršuje ir apačioje yra iš anksto paruoštos vietos elektros laidų ar vamzdžių pravedimui.

 

Statyk moderniai 2

KLIJUOTA MEDIENA. Iš tiesių ir lenktų, pastovaus ir kintamo skerspjūvio medinių sijų, naudojama perdangų, arkų, santvarų, rėmų ir stogų konstrukcijose. Klijuotosios masyviosios medienos gaminiai leidžia ne tik padidinti medinių konstrukcijų kokybę ir tvarumą, bet ir gerokai paspartinti statybos eigą.  Pagrindiniai klijuotos medienos konstrukcijų privalumai yra:

Greitas ir nesudėtingas medinių konstrukcijų įrengimas;
Laikančioji galia, tenkanti konstrukcijos masės vienetui, didesnė, lyginant su gelžbetonio ar metalo konstrukcijomis;
Klijavimas leidžia pagaminti didelių matmenų elementus, kurių plotis – 0,24 m, aukštis – 2,20 m, o ilgis iki 40 m ir daugiau;
Galima įvairi konstrukcijų forma, atitinkanti architektūrinius ir statinius reikalavimus;

 

Statyk moderniai 3STATYBINĖ MEDIENA. Statybinę medieną statytojai naudoja nuo neatmenamų laikų ir ji niekad nebuvo išstumta iš naudojamų žaliavų asortimento bandant pakeisti sintetinės kilmės medžiagomis. Medinį karkasą turinčių pastatų nešančios konstrukcijos yra pagamintos iš statybinės medienos, tačiau mediena dažnai naudojama ir iš kitų medžiagų padarytose pastatų konstrukcijose, pvz., stogų konstrukcijose bei įvairiose pastoginėse, statybine mediena papildomi ir restauruojami pastatai.

Mediniai elementai ir jų konstrukcijos naudojamos įvairiems pastatams ar jų dalims: gyvenamųjų namų sienoms, perdangoms, stogams, žemės ūkio pastatams, sandėliams ir kt. Pagrindiniai medinių konstrukcijų privalumai yra:

Gamtos sukurta, nuolat atsinaujinanti statybinė medžiaga, nereikalaujanti papildomų energijos sąnaudų;
Pasižymi dideliu stiprumu ir mažu svoriu;
Mažas šilumos laidis, palyginti su metalu, gelžbetoniu, mūru, todėl medieną galima naudoti kaip laikančiąją ir atitvarinę kontrukciją;
Didelis cheminis atsparumas. Mediena kelis kartus atsparesnė daugeliui cheminių poveikių negu metalas arba gelžbetonis;
Paprasta apdoroti, sujungti, montuoti.